2010 Grudzień 15

Daily Archives: 15 grudnia 2010

Wigilia na Rzeszowskim Rynku – 20 grudnia 2010 r.

15 grudnia 2010
Komentowanie nie jest możliwe
Wigilia - 20.12.2010 r.

Wigilia - 20.12.2010 r.

 

WIGILIA NA RZESZOWSKIM RYNKU

20 grudnia 2010 r.

 Już po raz 10 na rzeszowskim Rynku odbędzie się  spotkanie wigilijne z udziałem Prezydenta Rzeszowa – Tadeusza Ferenca, księdza Dyrektora Diecezji Rzeszowskiej Caritas – Stanisława Słowika oraz księdza Jana Szczupaka – Proboszcza Parafii Farnej, Wojewody Podkarpackiego – Małgorzaty Chomycz i Marszałka Województwa Podkarpackiego – Mirosława Karapyty oraz innych znamienitych Gości.

Będą życzenia i dzielenie się opłatkiem, ze wszystkimi, którzy przyjdą na Rynek. Zostanie przekazane Betlejemskie Światełko Pokoju, a choinka na choinkę  może trafić do każdego domu, gdyż jest prezentem Radia RMF FM dla rzeszowian.

Także każdy uczestnik spotkania będzie miał możliwość napisania swojego życzenia do Prezydenta Miasta i umieszczenia go w okazjonalnej bombce na choince. Wypisując swoje życzenie będzie można jednocześnie wziąć udział w losowaniu cennych nagród ufundowanych przez Makro Cash & Cary.

Na zakończenie zobaczymy niezwykle barwny spektakl „Opowieść o Rudolfie”. Jest to przedstawienie gestu, tańca i pantomimy, co daje gwarancję dobrej zabawy. 

Wspólne kolędowanie jest symbolem pojednania, wzajemnej życzliwości, co jeszcze mocniej podkreśla polski, wigilijny stół. Na Rynku 20 grudnia br. będziemy mieli ku temu sposobność, by razem  degustować tradycyjne potrawy oraz przekazać sobie opłatkowe życzenia bożonarodzeniowe.

 

PROGRAM:

(więcej…)