2009 Listopad

Monthly Archives: Listopad 2009

KONKURSY FOTOGRAFICZNE

4 listopada 2009
Komentowanie nie jest możliwe

WYKAZ KONKURSÓW FOTOGRAFICZNYCH

ZORGANIZOWANYCH PRZEZ GALERIĘ FOTOGRAFII MIASTA RZESZOWA

(więcej…)

Wystawy w „Galerii Debiuty”

4 listopada 2009
Komentowanie nie jest możliwe

Wykaz wystaw w „ Galerii Debiuty”

 

Lp.

Data ekspozycji

Tytuł – Autor

Liczba Autorów

Ilość prac

1

12.10.93 – 18.10.93 Prace plastyczne Bożeny Łyczko i dzieci ze Szkoły Podstawowej w Głogowie Małopolskim

35

39

2

18.10.93 – 10.11.93 Prace plastyczne Lesławy Dyś i uczniów ze Szkoły Podstawowej Nr 13 w Rzeszowie

57

57

3

15.11.93 – 10.12.93 Prace plastyczne Małgorzaty Kusz i uczniów ze Szkoły Podstawowej w Błażowej

19

23

4

14.03.94 – 15.04.94 Fotografia Franek Mazur

1

32

5

18.04.94 – 12.05.94 Jazz ElementsWit Hadło

1

43

6

06.06.94 – 20.06.94 Fotografia młodzieży z pracowni fot. MDK pod kierunkiem Mieczysława Mroza

13

35

7

03.10.94 – 20.10.94 Fotografia młodzieży z pracowni fot. MDK pod kierunkiem Mieczysława Mroza

13

30

8

21.11.94 – 10.12.94 Adam Bubak, Kraków

1

14

9

23.01.95 – 17.02.95 Plastyka – przestrzeń – ruch, wystawa poplenerowa młodzieży z liceów rzeszowskich

9

41

10

20.02.95 – 17.03.95 Rysunek Tomasz Pieniążek

1

21

11

20.03.95 – 27.04.95 Fotografia młodzieży z pracowni fot. MDK pod kierunkiem Mieczysława Mroza

5

30

12

04.05.95 – 28.05.95 Rysunek i pasteleKrzysztof Zakrzewski III LO

1

16

13

09.06.95 – 22.06.95 Rysunek dzieci ze szkoły Podstawowej nr 10, Rzeszów

8

35

14

26.06.95 – 28.07.95 Fotografia, Grzegorz Stopyra Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych

1

33

15

04.12.95 – 29.12.95 Prace plastyczne uczennic z I LO w Rzeszowie Justyna Jakubowska, Karolina Klepacka

2

12

16

12.02.96 – 29.02.96 „Człowiek” Piotr Stańczak Warszawa

1

22

17

04.03.96 – 22.03.96 „Cudowny Świat” Magdalena Miłoś, malarstwo w technice temperowej PLSP Rzeszów

1

15

18

22.04.96 – 20.05.96 Fotografia Seweryn SołtysRzeszów

1

30

19

02.12.96 – 20.12.96 Fotografia Katarzyna Szal

1

18

20

02.12.96 – 20.12.96 Malarstwo Ryszarda Trzeciaka

1

15

21

23.05.97 – 30.07.97 Rzeszów dźwięki przyszłościrysunek, Łukasz Markiewicz

1

20

22

29.01.98 – 28.02.98 Malarstwo Marek Banat PLSP Rzeszów

1

18

23

05.03.98 – 17.04.98 Jedna godzina z życia miasta – wystawa pokonkursowa dla młodzieży z Rzeszowa

7

28

24

02.07.98 – 25.09.98 Rzeźba uczniów -PLSP w Rzeszowie

15

15

25

01.10.98 – 30.10.98 Wodne Harce – pokonkursowa wystawa fotografii (ogólnopolska)

6

119

26

26.04.99 – 25.05.99 Fotografia, Dorota Stafij z Sanoka

1

32

27

28.05.99 – 18.06.99 Fotografia Monika Piekarz

Rzeszów

1

43

28

28.05.99 – 18.06.99 Rzeszów pędzlem malowany – prace plastyczne dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 8 w Rzeszowie

26

39

29

19.07.99 – 27.08.99 Fotografia -Robert Pitera, Rzeszów

1

24

30

21.10.99 – 06.11.99 WODNE HARCE – pokonkursowa wystawa, ogólnopolskiego konkursu

18

227

31

21.02.00 – 25.03.00 Wiejskie cmentarze Podola – Robert Pitera, Tomasz Okoniewski

2

34

32

27.03.00 – 10.05.00 Fotografia, Katarzyna Szeremeta -PLSP Rzeszów

1

16

33

15.05.00 – 16.06.00 Prezentacje Autorskie Grupy Młodych Rzeszowskich Fotografików

12

50

34

12.10.00 – 06.11.00 Wodne Harce – wystawa pokonkursowa ogólnopolskiego konkursu

5

17

35

05.02.01 – 08.03.01 STOP PRZEMOCY – prace plastyczne uczniów pod kierunkiem Bożeny Łyczko z Zespołu Szkół w Głogowie Małopolskim

22

38

36

25.05.01 – 15.07.01 Starówka w Rzeszowie – rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego dla młodzieży pod patronatem Prezydenta Rzeszowa

14

35

37

20.09.01 – 13.10.01 Fotografia – Grzegorz Markowski – Rzeszów, Zespół Szkół Elektronicznych

1

22

38

18.10.01 – 17.11.01 Wodne Harce – rozstrzygnięcie ogólnopolskiego konkursu i wystawa pokonkursowa

5

19

39

19.11.01 – 14.12.01 Fotografia, Grzegorz Dańczak – Rzeszów

1

35

40

17.12.01 – 30.01.02 Obyczaje ludowe – Kolędnicy, prace plastyczne z Zespołu Szkół w Głogowie Młp. pod kierunkiem Bożeny Łyczko

37

40

41

04.03.02 – 30.03.02 Fotografia Górska, Daniel Słyś – Rzeszów

1

18

42

08.04.02 – 30.04.02 Fotosynteza – Anna Mietlińska, Końskie k. Kielc

1

27

43

09.09.02 – 15.10.02 Moja Gmina – Grażyna Tomczyk – zdjęcia z Timoru Wschodniego, Rzeszów

1

100

44

09.09.02 – 15.10.02 Byłem, widziałem – Jakub Grygiel – zdjęcia z nalotu terrorystycznego na New York, Rzeszów

1

58

45

04.11.02 – 05.12.02 Wodne Harce – ogólnopolska wystawa pokonkursowa dla młodzieży

7

23

46

09.12.02 – 12.02.03 Prace plastyczne młodzieży ze Szkoły Podstawowej w Lubeni

41

46

47

14.04.02 -02.05.02 Fotografia, Jakub Dudek, Rzeszów

1

31

48

14.04.02 – 02.05.02 Fotografia, Mateusz Romankiewicz, Rzeszów

1

23

49

14.04.02 – 02.05.02 Fotografia, Józef Sztaba, Rudnik nad Sanem

1

38

50

14.04.02 – 02.05.02 Fotografia, Stanisław Wilczak, Rzeszów

1

54

51

23.10.03 – 20.11.03 Wodne Harce – pokonkursowa wystawa ogólnopolska dla młodzieży

15

69

52

23.10.03 – 20.11.03 Fotografia, Damian Bieniek

MDK Rzeszów

1

17

53

23.10.03 – 20.11.03 Fotografia, Dorota Czajak

MDK Rzeszów

1

19

54

24.11.03 – 24.12.03 Rodzina Strachów – prace plastyczne dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 11 Rzeszów

35

35

55

19.04.04 – 14.05.04 Pejzaże zza horyzontu – Barbara Victoria Bokota, rysunek

1

14

56

20.09.04 – 03.10.04 Europa w Rzeszowie, wystawa pokonkursowa

10

39

57

05.10.04 – 17.10.04 Moskwa – Mikołaj Mundzik, Warszawa

1

14

58

22.11.04 – 31.12.04 Przebłyski, Beata Długosz, Kraków

1

18

59

15.05.05 – 30.06.05 Rzeszów, ul. 3 Maja, wystawa pokonkursowa

11

55

60

15.05.05 – 30.06.05 Agnieszka Peszko – fotografia, – Młodzieżowy Dom Kultury, Rzeszów

1

15

61

1.07.05 – 1.09.05 Prezentacja fotografii uczestników „Klubowych Spotkań z Fotografią”

6

23

62

3.10.05 – 3.11.05 Jedna Godzina z Życia Miasta

8

54

63

7.11.05 – 2.12.05 „Kościoły Rzeszowa” Zofia Tabisz

1

12

64

27.12 – 13.01.06 „Rzeszów – moje miasto, moje miejsce”

94

215

65

27.03 – 20.04.06 „Kraków” poplenerowa wystawa członków Rzeszowskiego Stowarzyszenia Fotograficznego – Piotr Boratyn, Ewa Sambor, Zdzisław Kliś, Agnieszka Szafirska, Grzegorz Kobiernik, Andrzej Pado

6

26

66

24.04 – 12.05.06 „Karo” Marta Gromadzka, Rzeszów

1

13

67

24.04 – 12.05.06 „Balet” Magdalena Tobiasz Rzeszów

1

23

68

24.04 – 12.05.06 „Euro-harce” Mateusz Migas, Natalia Koń, Ewelina Płoszaj, Marek Koszarek – 9 Rzeszowska Drużyna Harcerska

4

64

69

24.04 – 12.05.06 „Fotografia” Antoni Gwiszcz, Strzyżów

1

37

70

19.06 – 26.07.06 „Na styku dnia i nocy” Marian Szczygieł

1

23

71

25.06 – 26.07.06 „Rzeszów – Ulica 3 Maja” wystawa pokonkursowa

25

131

72

23.10 – 15.11.06 „Foto – akcenty” Anna Węglarz” Leżajsk

1

28

73

20.11 – 14.12.06 „Mój Świat”  Koło Artystyczno-Naukowe „Razem” Instytutu Sztuk Pięknych Uniwersytetu Rzeszowskiego”

12

37

74

24.06 – 20.08.07 „Wizja Światła” prace uczniów Zespołu Szkół Plastycznych w Rzeszowie. Temat realizowany na lekcjach fotografii kl. III pod kierunkiem mgr Pawła Olearki. Autorzy: Duda Małgorzata, Kocór Justyna, Kusaj Alicja, Markiewicz Izabella, Preneta Paulina, Sęp Anna, Sondej Karolina, Ulma Karolina, Woźniak Katarzyna.

9

18

75

7.04 – 7.05.2008 „Polska bez-kresna, Kresy bez-polskie” – Małgorzata Lalicka (Kraków)

1

26

76

7.04 – 7.05.2008 „Impresje zimowe” Dorota Jankowski (Rzeszów)

1

17

77

12.05 – 12.06.2008 „Twarze folkloru świata” Jerzy Dynia (Rzeszów)

1

58

78

13.10 – 30.10.2008 „Domator” – Szymon Pisarek

1

12

79

26.01 – 22.02.2009 „Cień” Agnieszka Bis (Rzeszów)

1

15

80

26.01 – 22.02.2009 „Iran miejsca i ludzie” Agnieszka Czech (Rzeszów)

1

41

81

26.01 – 22.02.2009 Prezentacje autorskie, grupa Negatyw (Michał Bieniasz, Mateusz Celiński, Marcin Fiołek, Katarzyna Sowa, Joanna Szudrowicz, Kamil de Tournelle, Maciej Zdun)

7

32

82

26.04 – 27.05.2010 „Przenikanie” Agnieszka Mroczek (Warszawa)

1

34

83

26.04 – 6.05.2010 „Portret” Kaja Piotrowska (Rzeszów)

1

12

84

26.04 – 27.05.2010 „Polska przestrzeń opuszczona” Mirosław Hobora (Muszyna)

1

25

85

31.05 – 23.06.2010 Prezentacje autorskie – Podkarpacka Grupa Fotograficzna; Grzegorz Buniowski (Sieniawa), Piotr Czajka (Dębica), Paweł Dubiel (Łańcut), Piotr Dubiel (Łańcut), Tomasz Faliszek (Krosno), Przemysław Góreczny (Łańcut), Aleksander Kisielewicz (Leżajsk), Piotr Majewski (Kielnarowa), Wojciech Mańkowski (Rzeszów), Roman Walat (Przemyśl), Piotr Wesołowski (Rzeszów), Andrzej Wodzień (Rzeszów).

 

12

27

86

12.12.2012 – 11.01.2012 „Rzeszów w otworku”, „ Oblicze” - Marcin Luraniec (Rzeszów)

1

20

87

4.11.2013- 2.12.2013 Harmonia” Wiktoria Zinio

1

10

  Razem od początku Debiutów (1993 r.)  do dziś

657

3 147

 

« Poprzednia strona