Apel do mieszkańców Rzeszowa i okolic – 100. Rocznica Odzyskania przez Polskę Niepodległości - Bez kategorii - - Galeria Fotografii Miasta Rzeszowa
Strona główna » Bez kategorii » Apel do mieszkańców Rzeszowa i okolic – 100. Rocznica Odzyskania przez Polskę Niepodległości

Apel do mieszkańców Rzeszowa i okolic – 100. Rocznica Odzyskania przez Polskę Niepodległości

16 stycznia 2018

Z okazji 100. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości Galeria Fotografii Miasta Rzeszowa przygotowuje wystawę fotografii i towarzyszące jej wydawnictwo.

W związku z tym zwracamy się z uprzejmą prośbą do Państwa – mieszkańców Rzeszowa i okolic o wsparcie naszych działań. Prosimy, aby w swoich archiwach domowych poszukali Państwo zdjęć, na których są osoby w mundurach legionów, reportaże z wydarzeń lub zdjęcia przedstawiające  infrastrukturę wojskową tamtego okresu. Poszukujemy również innych pamiątek, tj. dokumentów, listów, wspomnień. Materiały te będą stanowić niezwykłą atrakcję wystawy.

Przyniesione do nas fotografie zeskanujemy a oryginały zwrócimy właścicielom.

Galeria może wykorzystać do celów tej wystawy zdjęcia tylko wówczas gdy wyrażą na to zgodę ich właściciele, a w przypadku gdy na fotografii jest osoba będąca członkiem rodziny zgodę na publikowanie jej wizerunku muszą wyrazić wszyscy spadkobiercy tej osoby.

Wszystkich zapraszamy do uczestnictwa w organizacji naszej wystawy, niech będzie ona naszym wspólnym wkładem w upamiętnienie 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

Z góry dziękujemy

Bez kategorii